درباره ما

نگارستان

مجتمع چاپ و بسته بندی

مجتمع چاپ نگارستان در سال ۱۳۸۴ با ایده ای نو در جهت ارتقاء صنعت چاپ کشور تاسیس گردیده است.
این مجموعه با فعالیت های مستمر مدیر آینده نگر و با بکار گیری نیروی کار متخصص و همچنین با همراهی مشتریان وفادار خود،توانسته جایگاه خود را در صنعت چاپ حفظ نماید.
مجتمع نگارستان در این راه با تحقیق میدانی از نحوه و فرآیند تولید محصولات توسط کارخانجات و پی بردن به نواقص و ایرادات هرچند کوچک نسبت به اصلاح و بهینه کردن علمی محصولات بسته بندی برای تسهیل در امر تولید اقدام نموده است،که این مهم باعث کمتر شدن ضایعات و افزایش میزان تولیدات مشتریان این شرکت گردیده است.
در سالهای اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت چاپ،این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر تجهیز و توسعه در زمینه ماشین آلات چاپ به صورت و سیع و گسترده رشد یافته و هم اکنون برای رفع نیاز سفارش دهندگان خدمات قابل توجه ای را ارائه می نماید.
این مجموعه منسجم ،فعال و هماهنگ پس از گذشت ۱ دهه با توسعه همه جانبه ای که از نظر امکانات سخت افزاری و چه از نظر دانش روز متخصصین صنعت چاپ از هر لحاظ آمادگی آن را دارد تا کلیه خدمات خود را از طراحی تا تحویل پروژه چاپ با در نظر داشتن کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن و ارائه قیمت مناسب به سفارش دهندگان ارائه نماید.

مهندس سپهر قلعه ای مدیر عامل

DSC_7967

 مهندس سپهر قلعه ای

مدیر عامل

 مهندس میلاد صفائیان

اعضای هیئت مدیره

 مهندس مهرداد صفائیان

اعضای هیئت مدیره

 مهندس فرید صفائیان

اعضای هیئت مدیره

aaaaaaaaaaaaaaa

 فاطمه احمدی

مدیرفروش و بازرگانی

ffffff

 فاطمه یاری فرد

مدیر داخلی و هماهنگی

sssssss

 نرگس همتی

مسئول سایت طراحی و لیتوگرافی